Zdrowie i uroda

Najważniejsze zalety gryzaków mombella

Pierwsze lata dziecka to czas bardzo trudny, któremu towarzyszy wiele zachodzących w ciele małego człowieka zmian. Jedną z najbardziej dotkliwych jest pojawienie się u niego pierwszych ząbków, co powoduje często niemały ból. Żeby temu zapobiegać i odwracać nieco uwagę dziecka od ząbkowania, daje się mu gryzak. Zamiast jednak wybierać do tego zadania pierwszy lepszy model, warto zainteresować się gryzakami mombella. Czym one są oraz jakie są ich najważniejsze zalety?

Czym są gryzaki mombella?

Gryzaki mombella to efekt długich przemyśleń i rozważań Davida Guana – młodego ojca, który sam na własnej skórze przekonał się o tym, jak trudnym czasem dla całej rodziny jest ząbkowanie. Co jednak ciekawe, znalezione przez niego na rynku modele gryzaków zupełnie go nie usatysfakcjonowały, czego efektem było samodzielne zastanowienie się nad tym, jak taki gryzak powinien wyglądać.
Gryzak mombella to model wykonany z silikonu, czyli materiału bardzo delikatnego i miękkiego, a przy tym najzupełniej bezpiecznego dla dziecka. Co jednak najważniejsze, są to gryzaki, których kształt i specjalnie zaprojektowana konstrukcja w żadnym stopniu nie pozwala na to, aby dziecko gryzak połknęło i się nim zadławiło. A jak każdy rodzic doskonale wie, takie niebezpieczne sytuacje są dość powszechne w przypadku modeli standardowych.

Mombella gryzaki – najważniejsze zalety

Co oprócz jednak materiału wykonania, oraz przemyślanej konstrukcji powoduje, że warto się takimi gryzakami zainteresować? Przede wszystkim warto tu zwrócić uwagę na to, jaki jest kształt, a także kolorystyka tych gryzaków. Użyte do produkcji kolory są bardzo żywe i jaskrawe, a konstrukcja jest niezwykle atrakcyjna wizualnie. Wszystko to sprawia, że gryzak mocno przykuwa dziecięcą uwagę, skutecznie odciągając ją od kłopotów z wyrastającymi właśnie pierwszymi ząbkami.
Jak zatem widać, kupując taki gryzak, ma się pewność, że materiał idealnie pasuje do dziąseł malucha, skutecznie uśmierzając ich ból, a cała konstrukcja jest przemyślana i dopasowana do potrzeb małego człowieka.

Produkty kupisz w sklepie Babystuff.pl tutaj

Dodaj komentarz