Technologia

Miffy First Light nowość w Polsce

Miffy First Light to wyjątkowa lampka nocna, która została zaprojektowana, by odpowiedzieć na najważniejsze potrzeby zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Będzie ona świetnie pasować do każdego dziecięcego pokoju i sprawdzi się zarówno w przypadku najmłodszych dzieci, jak i nieco starszych. Lampka odznacza się wysoką funkcjonalnością, unikatowym, dziecięcym designem oraz uniwersalnością. Z pewnością przypadnie do gustu zarówno chłopcom, dziewczynom, jak również wszystkim rodzicom.

 

Design na miarę dziecięcych potrzeb

 

Nocna lampka Miffy First Light została zaprojektowana tak, by idealnie odpowiedzieć na potrzeby najmłodszych. Ma ona formę uroczego, białego króliczka o przyjemnej minie, który bez trudu przyciągnie wszystkie dziecięce spojrzenia. Ta prześliczna lampka nocna została wykonana z miękkiego polietylenu, dzięki czemu maluchy mogą przytulać się do niej, a także z powodzeniem bawić się nią, a nawet zasypiać przy niej w dziecięcym łóżeczku. Dzieci z pewnością pokochają tę niezwykłą lampkę nocną, którą można ciągnąć za uszka oraz wyginać w różne strony.

 

Najlepsza technologia

Ta niesamowita lampka nocna to jednak nie tylko wyjątkowy design, ale również najlepiej dobrana technologia. Lampka Miffy First Light  jest bezprzewodowa oraz ładowana specjalnym akumulatorem, dzięki czemu dzieci nie mają dostępu do źródła prądu. Jest to szczególnie ważne w przypadku najmłodszych pociech. Dzięki zastosowaniu bezprzewodowej technologii lampki mogą być dowolnie przestawiane. Oprócz tego nie nagrzewają się one, więc nie ma niebezpieczeństwa, że maluch może się przez przypadek poparzyć. Źródłem światła jest tu wygodna dioda LED ze specjalnym ściemniaczem. Wysokość całkowita lampki wynosi 30 cm.

Dodaj komentarz