Ciekawe

Nerka Skip hop. Idealna dla każdej mamy

Lata dziewięćdziesiąte wracają w wielkim stylu. Nie tylko muzycznie i odzieżowo, ale również poprzez akcesoria. A wśród nich z pewnością jedną z najciekawszych propozycji są nerki skip hop.
Czym się charakteryzują i jak najlepiej jest je używać?

 

Czym jest odzieżowa nerka?

 

Nerkę zna i widział dosłownie każdy. Nie każdy jest jednak w stanie ją poprawnie opisać i przedstawić. A jest to po prostu swego rodzaju futerał na różnego rodzaju rzeczy. Na wczesnym etapie swojego modowego istnienia nerka funkcjonowała jedynie w formie sportowej, jednak z biegiem lat jej wygląd i styl noszenia uległy znacznej zmianie.
Obecnie na rynku spotkać można nerki materiałowe, skórzane, welurowe, a nawet ze złotymi zdobieniami.
Z pewnością jedną z ciekawszych wersji jest nerka skiphop, która adresowana jest przede wszystkim do mam, które jak to mamy, muszą mieć pod ręką znacznie więcej rzeczy, niż są w stanie fizycznie ogarnąć.

 

Jak jej używać?

 

Saszetka nerka skip hop jest doskonałym przybornikiem i organizerem różnego rodzaju akcesoriów, które dla młodej mamy są niezbędne dla maksymalnie bezpiecznego zajmowania się swoim dzieckiem.
I tak w tej wersji nerki znaleźć można takie specjalne przegródki, jak chociażby te na karty i podstawowe dokumenty, co pozwala np. nie zabierać se sobą portfela po wyjściu z domu; a także dość duże i pojemne kieszenie, w które bez najmniejszego problemu wejdą, chociażby kremy, a nawet pieluszki.
Bardzo dużym udogodnieniem w trakcie korzystania z tego produktu jest bardzo szerokie i wygodę otwarcie suwakowe, które pozwala w niezwykle łatwy sposób zajrzeć do zawartości nerki i w razie potrzeby szybko i wygodnie wyjąć z niej potrzebne rzeczy.
Niezwykle wygodne jest również udogodnienie dotyczące możliwości noszenia takiej nerki. Używane wcześniej wersje pozwalały na co najwyżej zawieszenie jej w formie paska, a nowoczesna wersja skiphop pozwala na używanie jej jako nerki, saszetki, a nawet torebki. Pozwala to na znaczne ograniczenie zabieranych ze sobą rzeczy, chociażby na spacer z dzieckiem.

Nerke Skip Hop Kupisz TUTAJ

Dodaj komentarz