Ciekawe

Lalki Miniland – jak różnorodny i piękny jest świat

Lalki to jedne z ulubionych zabawek wszystkich dzieci. Bawią się nimi zarówno te małe, jak i nieco większe oraz bez względu na płeć. Trzeba tylko odpowiednio dobrać je do wieku dziecka. Bardzo dużą popularnością cieszą się śliczne lalki anatomiczne Miniland, które pełnią nie tylko funkcje rozrywkowe, ale także poznawcze i edukacyjne.

Miniland lalki – różnorodność, jak to w świecie bywa

 

Miniland Lalka wprowadza dziecko w świat prawdziwy i różnorodny, który różni się nie tylko pod względem płci, ale także wyglądu poszczególnych ras ludzkich. Zależności te widoczne są pod względem anatomicznym, znajdziemy więc wśród lalek Miniland zarówno chłopców, jak i dziewczynki oraz pod względem rasowym. Jest to więc inny kolor skóry czy kształt oczu. Dzięki temu dziecko może otrzymać lalkę dopasowaną do swojego wyglądu lub zupełnie inną. Ma to na pewno wymiar edukacyjny oraz wielokulturowy. Dostaniemy więc Europejczyków o jasnym kolorze skóry i blond włosach, ciemnych, czarnych, a nawet rudych. Jest dziecko Afrykańczyk, Latynos oraz Azjata. Różnią się kolorem oczu, skóry i włosów. Lalka Miniland może być także niemowlęciem całkiem jeszcze bez włosów. Cechy
anatomiczne nie kończą się na różnicach w płci, także na skórze lalki odwzorowane są fałdki, wgłębienia czy pępek, które dziecko widzi także i u siebie. Dzięki temu maluch lepiej poznaje swoje ciało, różnice anatomiczne zależne od płci, a także uczy tolerancji do innego wyglądu czy zachowań. Lalka Miniland może także być z zespołem Downa oraz posiadać takie cechy, jak piegi.

Śliczne i niezwykle przyjemne w dotyku Miniland lalki

Lalka Miniland świetnie nadaje się jako prezent na pierwsze urodziny. Wykonana jest z najwyższej jakości winylu, który jest niezwykle przyjemny w dotyku, wytrzymały i sprężysty, a do tego pięknie pachnie wanilią. Ciało lalki ma ruchomą głowę, rączki i nóżki, ale nie posiada żadnych dodatkowych funkcji, ponieważ jej główną zaletą jest właśnie jak najbardziej naturalne odwzorowanie małego człowieka tak jednak różnorodnego pod względem antropologicznym. Miniland lalki to bezpieczna i edukacyjna zabawka, która dostarczy dziecku radości i dobrej zabawy. Dodatkowo posiadają bardzo miękkie i delikatne włosy, które dziecko z powodzeniem może czesać. Łatwo je również utrzymać w czystości. Mają 38 cm wysokości i polecane są już dla dzieci powyżej dziesiątego miesiąca życia.

Dodatkowe akcesoria dla Miniland lalki

 

Miniland bobas sprzedawany jest bez bielizny i zapakowany w bawełniany worek, który można ponownie wykorzystać. Lalka Miniland ubrana jest w bawełnianą bieliznę i zapakowana w ładne pudełko z okienkiem. Z powodzeniem można również dokupić dodatkowe akcesoria dla lalki. Może więc to być szydełkowa bielizna w różnych kolorach, a także na przykład muślinowa sukienka, w którą dziecko będzie mogło przebierać swoją lalę i tym samym ćwiczyć motorykę. Zestaw można także poszerzyć o drewnianą butelkę, która będzie służyła do karmienia niemowlaczka. Wszystkie produkty wykonane są z bezpiecznych i najwyższej jakości materiałów.

Lalki kupisz TUTAJ SKLEP E-BABYSTUFF.PL

Dodaj komentarz